Altan Şahin

Platinium E Ticaret Bilgi Teknolojileri

Saygınlar İş Güvenliği
İş güvenliği ve iş elbiseleri
ürünlerini aynı çatı altında
müşterilerimize sağlayabilecek
entegre tesisler kurduk.

Platinium E Ticaret Bilgi Teknolojileri
2015 yılında Altan Şahin
Tarafından Kuruldu.
Şuanda Altan Şahin
tarafından işletilmektedir.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok
Kat:13 No: 2042 Şişli/İstanbul
E-posta :bilgi@internetiletisim.com

https://www.hazirticaretsitesi.com/
Telefon :(0850) 333 02 41

Hakkımızda

Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizler düşünmeden önce biz düşündük.Her satışınızdan en az %10 verdiğiniz komisyonlar artık tarih oluyor. Hiç bir kuruma bağlı kalmadan ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz.

Temaları iyileştirerek sektörünüze hitap edecek hale getirdik. Sizin belli bir tarzınız vardır ve bu tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek.

1996 yılından itibaren bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmaya teknik alt yapı desteği sağladıktan sonra 2011 yılından itibaren gelişmekte olan E-ticaret sektörüne yöneldik.Bu süre zarfında yaklaşık 1500 web sitesine modul,destek ya da tema konusunda yardımcı olduk.

Yaklaşık 23 senede bir çok “bilişim uzmanı!” ve firma sektörde belirmesine ve sonrasında maalesef müşterilerini mağdur ederek sektörden çekilmelerine şahitlik ettik. Halen sektörde değişik isimlerle bu sitelerin varlığını duyuyoruz. E-ticaret sitesi yaptırmadan önce şikayet sitelerinde firmaların şikayetlerini incelemenizi öneririz. Sırf e-ticaret sitesi yaptırmak için yaptırmış olmayın. E-ticaret sitesini açtıktan sonra müşterilerinizin sitenizi ziyareti de önemlidir, satış yapamadıktan sonra sitenin maliyeti size bedava bile olmuş olsa sizin için satış olmamasının zararı ve zaman kaybı olmaktadır.

Buradan zaman içerisinde almış olduğumuz bazı sertifikalarımızı ve tecrübelerimizi görebilirsiniz.

Günümüzde kurumsallıktan uzak bir çok kişi/kişiler e-ticaret sitesi yapabildiklerini iddia ederler. E-ticaret alt yapısını yönetmek ve ihtiyaçlara anında cevap verebilmek bilgi ve tecrübe ile yapılabilmektedir.Bu yazımızı okuyorsanız profesyonel e-ticaret yönetimine ihtiyacınız var demektir.

E-ticaret mağazası açmak için fiziksel mağaza giderlerine yakın bedeller ödemek ve hiç bir online satış sitesine komisyon vermek zorunda değilsiniz. E-ticaret pazarının artmasıyla piyasaya giren oyuncular yüksek maliyetlerini her ticaret paketinden çıkarmak zorundaydı.

Firmamız her defasında maliyeti müşterilerimiz üzerine yıkmak yerine zaten varolan e-ticaret sistemimizi makul fiyatlarla satışa sundu.Bu fiyatlar üzerinden satış yapmamız, destek vermemiz, e-ticaret hayatına yeni atılan firmalara neden fiyatların fahiş denecek kadar yüksek olduğunu anlatmamız rahatsızlık yarattı.

Firmamızın genel prensibi; her müşteriden kurulum maliyetlerinin tamamını almak değil zaten varolan hazır kurulumlarımızı sizlerin paylaşımınıza açmaktır.Her defasında tüm maliyetleri sizlere yüklemek doğru ve etik değildir. Bizler sizlerin desteğiyle büyüyor ve büyümeye devam ediyoruz.rakiplerimizin rahatsız olması Bizlerin doğru yolda olduğunun kanıtıdır.
Sizlere destek vermeye devam edeceğiz, pahalı olan her zaman kalite demek değildir.

Sorgulanması gereken ; bizim fiyatlarımız neden düşük değil, onların fiyatları neden yüksek?

Bırakın arama kelimeleriyle , sitesinin ismini arattığınızda bulamadığınız firmalar mevcut. Ücretli reklamlarla müşterilerinin aramalarda hızlıca yükseleceğini iddia eden firmalara mutlaka rastlamışsınızdır. Öncelikle şunu düşünmenizi istiyoruz; Satış yapmak için kendi sitesini yükseltemeyen alt yapı servis sağlayıcısı, müşterilerinin sitelerini arama motorlarında nasıl yükseltecek???

Yazılımlarımızın tamamı %100 mobil uyumlu olup, müşterilerinizin mobil sayfanızda keyifle alışveriş yapmasını sağlar.

Yıllık yüksek Lisans Yenileme ücreti ödemezsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışırız. Amacımız “Devamlı ve Mutlu Müşteri” edinmektir.

E-ticaret paketlerimizin tamamı SEO (Search Engine Optimization) uyumlu olup, kısa sürede Google’da yükselmenize yardımcı olur.

Güçlü sermaye yapımız sayesinde teknolojik yenilikleri müşterilerimize sürekli olarak sunarız.

E-ticaret paketlerimizin tamamı kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır.

E-ticaret sayfanız hızlı bir şekilde hazırlanır, ödeme kanalı entegrasyonunuz sağlanır ve size sadece ürünlerinizi satmak kalır.

E-ticaret sitenizi düzenli aralıklarla yedekleriz.

E-ticaret siteniz Platinum E-Ticaret Sistemlerinin serverlarında güvendedir.

Platinum E-Ticaret ailesi içerisinde ayrıcalıklı yeriniz hazır..

22+ SENEBilgi Birikimi

1500+Web Sitesi Desteği

%100Müşteri Memnuniyeti

ÜRÜNLERİMİZ