Afganistan’da İş Geliştirme Fırsatları Semineri 10 Ekim 2019

PERPA Ticaret Merkezi’nde gerçekleşen Afganistan’da İş Geliştirme Fırsatları Semineri

Afganistan Ticaret Ateşesi Abdul Qayoom Bassam, Ateşe Yardımcısı Ghulam Rabbani Mansoori, Afganistan Ticaret Ateşesi Yatırım Bölümünden Ziawuddin Ghiasi ve çevirmen olarak PERGİP temsilcisi ve 3ANET firma sahibi Behnam Arfaei konuşmacı olarak seminerde yer aldı ve Perpalıların konuyla ilgili sorularını yanıtladı.

Açılış konuşmalarını PERPA Kooperatifi ve PERPA B Blok Başkanı Hacı Demir, İstanbul Ticaret Odası Genel Sekreter Yardımcısı Halil Aslan, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi Necmi Sadıkoğlu, İranlı PERPA İş Adamları Platformu Başkanı Saeid Mohammad Jan, PERPA Genç İş İnsanları Platformu Dönem Sözcüsü Orhan Doğan yaptı.

Semineri PERPA Genç İş İnsanları Platformu (PERGİP) ve İranlı PERPA İş Adamları Platformu organize etti. PERPA A ve B Blok Yönetimlerinin katkılarıyla gerçekleşti.

PERPA Kooperatifi Başkanı Hacı Demir, Afganistan Ticaret Ateşesi’ne kooperatif tarafından hazırlatılan Perşembe Pazarı kitabını hediye etti. Seminer sonunda konuklara plaket ve hediye takdimleri yapıldı. Seminerden sonra konuklar PERPA’yı gezip hatıra fotoğrafı çektirdiler.