Egemen kılıç

İNFOMET TEKNOLOJİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Vizyonumuz, dünyanın en büyük teknoloji
liderleri ile güçlü stratejik ortaklıklar kurarak
Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında
gerçekleştirdiğimiz projelerde koşulsuz
müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İnfomet Teknolji Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Egemen Kılıç ve … Tarafından
2006 Senesinde kuruldu
Halen Egemen Kılıç ve ..
tarafından işletilmektedir.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok
Kat:13 No: 1978 Şişli/İstanbul
E-posta :ekilic@infomet.com.tr

https://www.infomet.com.tr/
Telefon :(0212) 320 08 80

Hakkımızda

Vizyon, Misyon ve Değerler

Müşterilerinin, elektronik güvenlik sistemleri çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen infoMET Teknoloji, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe en önemli sistem entegratörleri arasında yer almaktadır.

infoMET Teknoloji, sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlamda infoMET Teknoloji, elektronik güvenlik sektörünün önde gelen oyuncularından biri olma özelliğini koruyan %100 Türk Sermayeli teknoloji şirketidir. Müşteriler için yarattığı değeri sürekli arttırmayı hedefleyen bir hizmet şirketi olarak Türkiye elektronik güvenlik sistemleri teknolojileri pazarında önemli bir yer edinmek infoMET Teknoloji’nin vizyonudur.

infoMET Teknoloji;

  • Bir yanda yarattığı istihdam; diğer yanda infoMET Teknoloji’nden yetişen teknik eleman ve yöneticiyi,
  • Gerçekleştirilen başarılı projeler ile sektörde yaratılan güveni, özel sektörün değişimlerine ve beklentilerine gösterilen esneklik ve uyum

Farklı müşteri segmentleri, farklı ürün ve hizmetler; farklı iş ortakları ile çalışmanın getirdiği dinamizm ve değişime uyum yeteneğini, en büyük değeri olarak görmektedir. Tüm yapılanmasında çalışanları, iş ortakları, toplum ve paydaşları ile bilgiyi yöneterek hedeflediği tüm sektörlerde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kalite Politikası

” Sunduğumuz her ürün ve hizmet bizim ayrılmaz bir parçamız, tüm müşterilerimiz ortağımızdır. “

infoMET Teknoloji, Türkiye’de anahtar teslimi elektronik güvenlik sistemleri ve otomasyon sistemleri projelerini gerçekleştiren, ‘toplam çözüm’ felsefesinin örnekleri olan bu yaklaşım sayesinde kazandığı birikim ve deneyim ile günümüze ulaşan bir firmadır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında projelendirme, montaj ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

infoMET Teknoloji’de yerleşik kültürden kaynaklı olarak, müşteri memnuniyetine verilen önem çok yüksektir. Elektronik güvenlik sektörünün her alanında müşterilerine hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak, memnuniyet düzeylerini verilen hizmetin yapısına ve türüne bağlı olarak farklı yöntemler aracılığı ile düzenli olarak ölçümlemektedir.

infoMET Teknoloji yönetimi, kalite kültürünün yerleşmesi için sürekli çaba harcayan ve kaynak ayıran bir yönetim anlayışı içindedir. Sürekli iyileştirme olanağı sağlayan bir kalite sistemi altyapısı oluşturulmuş ve sürekliliği sağlanmıştır.

Organizasyonumuzda “değişikliğe direnç” sorunu yaşanmaz, tüm çalışanlar kalite/verimliliğin iyileştirilmesi için yapılan değişiklikleri doğal karşılar ve katkıda bulunmaya hazırdır. Çalışanların süreç iyileştirme çalışmalarına istek ve katılım oranları bunun iyi bir göstergesidir.

Firmamızda yaygın bir ağa sahip Saha Hizmetinin ve destek süreçlerinin iyileştirilmesi için ise Altı Sigma metodolojisi ve istatistiksel yöntemlerden yararlanılır. Altı Sigma iş süreçlerinin kalitesinin ölçüm ve geliştirilmesinde uçak motoru üretiminden, herhangi bir servis hizmetine kadar çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Örneğin, Motorola, ABB, Allied Signal, Texas Instrument, General Electric gibi uluslararası işletmeler Altı Sigma Yönetim anlayışını bir işletme stratejisi olarak kabul etmiştir.

infoMET Teknoloji’de yürütülen tüm iyileştirme faaliyetleri, sonuçları ve iş sonuçlarına etkileri sürekli olarak izlenmekte ve düzenli olarak değerlendirilmektedir.

Sonuç olarak kullanılan metodoloji ve modeller organizasyonlara bir reçete vermez, başarıyı garantilemez. Süreç iyileştirmesi, organizasyonun stratejik planları ve iş hedefleri, yapısı, kullandığı teknoloji ve sosyal kültürü ile bağlantılıdır. Bu konuda başarıyı getiren en önemli parametreler ise;

  • Yönetimin yaklaşımı, kalite kültürünün yerleşmesi için çaba harcaması ve kaynak ayırması,
  • Çalışanların kalite çalışmalarına istek ve katılımı,

Yerleşik kültürden kaynaklı olarak müşteri memnuniyetine verilen önem olarak ortaya çıkmaktadır.

Nitelikli insan kaynağı ile başarı ve gelişimin sağlanacağının bilincinde olan infoMET Teknoloji, İnsan Kaynakları Yönetiminin önemine inanmaktadır.

Amacımız, infoMET Teknoloji’nin, başarısının ve gelişiminin sürekliliğiyle daha iyi hizmet vermesini sağlamaktır. infoMET Teknoloji bunu da ancak çalışanlarıyla gerçekleştirebileceğinin bilincindedir. Çalışanlarının sürekli eğitim programları, etkin performans ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz, misyonumuz, hedeflerimiz ve ortak değerlerimiz ışığında:

  • Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, enerjik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen insan gücünü bünyemize kazandırmak,
  • Topluma karşı sorumlu, ahlaki değerlere saygılı, çağdaş, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini özümsemek,
  • Çalışanların sürekli gelişimini, farklı vizyon, beceri ve teknik bilgi kazanmasını sağlamak,
  • Zamana karşı yarışan ve daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun en değerli kaynağı olan yüksek nitelikli çalışanlarının değişime her an hazır ortamda bilgi, beceri, potansiyel ve performanslarını devamlı geliştirerek kişisel hedeflerinin örgütsel hedeflerle en doruk noktada birleşmesini sağlamaktır.

Eğitim Politikası

infoMET Teknoloji , çeşitli eğitim programları ile şirket çalışanlarının sürekli gelişimini desteklemektedir.

infoMET Teknoloji eğitim ve geliştirme programları çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Çalışanlara özel planlanan eğitimler; şirket’e hızlı ve kolay uyumunuzu sağlayan “Oryantasyon Programı” ile başlar. Yetkinliklerinizin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam ederek sürekli öğrenme sürecinizde size rehberlik eder.

Amacımız; infoMET Teknoloji çalışanlarını, yurtiçi ve yurtdışında, yönetici eğitim programları, kişisel gelişim eğitimleri, teknik eğitimler gibi, vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki yetkinliklerini güçlendirmelerine fırsat veren, çeşitli eğitim programlarına katabilmektedirler.

Bunun yanında, yurt içi ve yurtdışı konferanslar, infoMET Teknoloji personelinin tüm dünyadaki gelişmeleri yakından izlemesini sağlamaktadır.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Türkiye’nin lider elektronik güvenlik sistemleri ve otomasyon teknolojileri sağlayıcılarından biri olarak; hızla büyüyen müşteri portföyümüzün artan ihtiyaçlarını ilk günkü kararlılığımızla ve yüksek kalite ilkemizden ödün vermeden karşılamaya devam ediyoruz.

Eğer siz de tecrübeli ekibimizle birlikte Türkiye’nin dört yanında ve 15’i aşkın ülkedeki projelerimize çözüm sağlayan bu oluşumun bir parçası olmak istiyor, yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerimizden faydalanırken bize bir şeyler katabileceğinizi ve en önemlisi dinamik yapımıza ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız sizi aramızda görmek istiyoruz.

Başvurularınız için: ik@infomet.com.tr adresine CV’nizi gönderebilirsiniz. CV’niz ile birlikte kısaca neler yapabileceğinizi paylaşmanız size hızlı dönüş yapmamızı sağlayacaktır.

Basında infoMET

infoMET Teknoloji hakkında ulusal ve uluslararası yazılı ve görsel basında çıkmış haberleri bu bölümde inceleyebilirsiniz.

Yayın Tarihi Yayın Kuruluşu ve Yayın İçeriği
19.08.2020 findBiometrics Ağustos 2020 Sayısı
Şirketimiz infoMET tarafından Iris ID Systems Inc marka Iris Göz Okuma cihazlarının kullanıldığı Irak’ta bulunan Millenium Hotel zincirine bağlı 3 farklı otelde gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimiz güvenlik sektörünün önemli uluslararası yayın organı olan findBiometrics’e haber oldu.
19.08.2020 SecurityInfoWatch Ağustos 2020 Sayısı
Şirketimiz infoMET tarafından Iris ID Systems Inc marka Iris Göz Okuma cihazlarının kullanıldığı Irak’ta bulunan Millenium Hotel zincirine bağlı 3 farklı otelde gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimiz güvenlik sektörünün önemli uluslararası yayın organı olan SecurityInfoWatch’a haber oldu.
18.08.2020 Biometric Update Ağustos 2020 Sayısı
Şirketimiz infoMET tarafından Iris ID Systems Inc marka Iris Göz Okuma cihazlarının kullanıldığı Irak’ta bulunan Millenium Hotel zincirine bağlı 3 farklı otelde gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimiz güvenlik sektörünün önemli uluslararası yayın organı olan Biometric Update’e haber oldu.
01.05.2012 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Ocak 2012 Sayısı
Sağlık Kuruluşlarında ve Hastanelerde Entegre Güvenlik Sistemi Çözümleri. Genel olarak; Hastanelerde uygulanan elektronik güvenlik sistemleri uygulama açısından en güç alanlardan biri olup, oldukça hassas bir konudur.
01.05.2012 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Ocak 2012 Sayısı
Yenilikçi ve Rekabetçi Çözümler Sunacağız. İş Geliştirme Müdürümüz Egemen KILIÇ, Best Dergisine 2011 yılını değerlendirdi ve 2012 yılı hedeflerini açıkladı.
05.10.2011 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Mayıs 2011 Sayısı
VAKIFBANK, İstanbul’un Türkiye’nin yeni finans merkezi olması çerçevesinde “Finansın kalbine taşınıyoruz.” sloganıyla İstanbul’da yeni Genel Müdürlük Ek Hizmet Binasının açılışını geçtiğimiz günlerde yaptı…
15.07.2011 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Temmuz 2011 Sayısı
Otellerde Entegre Bina Yönetim Sistemi Uygulamaları… Pek çok kullanım alanlarına sahip kompleks tesisleri olan otellerde işletme maliyetleri yüksek seviyelerdedir. Tüm bu alanlarda sağlanması gereken konfor ve güvenlik gereksinimleri daha fazla enerji …
Yayın Tarihi Yayın Kuruluşu ve Yayın İçeriği
15.07.2011 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Temmuz 2011 Sayısı
IrisID iCam4000 Iris Tanıma Sistemi. infoMET Teknoloji, göz irisi tanıma sistemleri alanında sektörün lider markası Iris ID ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. infoMET Teknoloji, biyometrik göz irisi tanıma sistemleri çözümlerinde ürün …
15.07.2011 A&S Türkiye Dergisi Temmuz 2011 Sayısı
IrisID iCam4000 Iris Tanıma Sistemi. infoMET Teknoloji, göz irisi tanıma sistemleri alanında sektörün lider markası Iris ID ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor. infoMET Teknoloji, biyometrik göz irisi tanıma sistemleri çözümlerinde ürün …
17.06.2011 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Haziran 2011 Sayısı
Best Dergisinin 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle infoMET Teknoloji İş Geliştirme Müdürü Egemen KILIÇ tarafından kutlama mesajı yayınlandı.
03.01.2011 Türkiye Güvenlik Sektörü 2010 Yılı Raporu
InfoMET İş Geliştirme Müdürü Egemen Kılıç ise geçtiğimiz senenin özellikle proje firmaları için iyi bir yıl olduğunu belirterek, entegrasyonun iyice önem kazandığını ve entegre çözüm sunan firmaların başarılı bir yıl geçirdiklerini düşünüyor.
02.01.2011 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Şubat 2011 Sayısı
Moskova Capital City Kone Asansör Sistemi Siemens Sipass Kartlı Geçiş Sistemi Entegrasyonu… Klasik asansör sistemleri, kullanıcıdan sadece gidilecek kat bilgisini alabildiğinden uzun bekleme sürelerine, katlar arası fazla sayıda duruşlara ve bunun ….
12.01.2010 A&S Türkiye Dergisi Kasım 2010 Sayısı
infoMET Teknoloji, Schneider Electric KNX Otomasyon Sistemi çözümlerini müşterileri ile buluşturuyor… infoMET Teknoloji, KNX otomasyon sistemleri çözümlerinde ürün portföyüne dünyaca ünlü Schneider Electric KNX otomasyon sistemi ürünlerini ekledi…
12.01.2010 Belediye İnşaat Dergisi Kasım 2010 Sayısı
infoMET Teknoloji, Schneider Electric KNX Otomasyon Sistemi çözümlerini müşterileri ile buluşturuyor… infoMET Teknoloji, KNX otomasyon sistemleri çözümlerinde ürün portföyüne dünyaca ünlü Schneider Electric KNX otomasyon sistemi ürünlerini ekledi…
Yayın Tarihi Yayın Kuruluşu ve Yayın İçeriği
10.01.2010 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Ekim 2010 Sayısı
Handkey II El Geometrisi Tanıma Sistemi. Bu teknoloji adından da anlaşılacağı gibi kullanıcıların el ve parmak gibi fiziksel karakterisiklerinin üç boyutlu bir ortamda ölçülebilmesi prensibine dayanmaktadır. El bir tarayıcının üzerine koyulduğu vakit…..
09.01.2010 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Eylül 2010 Sayısı
KNX ile Binanızı nasıl “akıllı” bir hale getirirsiniz? Yeni bir özel ev veya ticari bina inşa etmeyi planlayan herkesi zor işler bekler. Teknik ve mali gereksinimlerle karşılaşma gibi sorunlar da çıkacaktır.
02.01.2010 ST. Akıllı Binalar ve Güvenlik Sistemleri Dergisi Şubat 2010 Sayısı
Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçilik Konutu, infoMET Teknoloji tarafından korunacak. Ankara’da inşa edilen Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçilik konutu entegre güvenlik sistemleri infoMET Teknoloji tarafından tesis ediliyor.
01.10.2009 A&S Türkiye Dergisi Ocak 2009 Sayısı
infoMET Kalitesini Tescilledi. Elektronik Güvenlik sektörünün genç ve dinamik şirketi infoMET Güvenlik Sistemleri iş süreçlerinin kalitesini ISO9001:200 belgesiyle tescilledi.
11.01.2009 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Kasım 2009 Sayısı
Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçilik Konutu Entegre Güvenlik Sistemleri Projesi. Ankara’da inşa edilen Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçilik konutu entegre güvenlik sistemleri infoMET Teknoloji tarafından tesis ediliyor. Proje kapsamında son teknoloji…
10.01.2009 AVM & Marka Alışveriş Merkezleri, Marka ve Perakande Dergisi
Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçilik Konutu infoMET’e Teslim. Ankara’da inşa edilen Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçilik konutu entegre güvenlik sistemleri infoMET Teknoloji tarafından tesis ediliyor. Proje kapsamında son teknoloji ürünü olan…
01.01.2009 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Ocak 2009 Sayısı
infoMET Güvenlik Sistemleri’ne ISO9001:2000 Belgesi. infoMET Güvenlik Sistemleri, ISO9001:2000 kalite sistemine geçme kararı ile birlikte gerek teknolojik altyapısı, gerekse çalışan eğitimi konusunda hızlı ve kapsamlı bir çalışma başlattı.
Yayın Tarihi Yayın Kuruluşu ve Yayın İçeriği
20.03.2008 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Mart 2008 Sayısı
Musa LEVI, infoMET Güvenlik Sistemleri’nin Yeni Projeler Koordinatörü. infoMET, Elektronik güvenlik sektöründe yönetmiş olduğu önemli elektronik güvenlik projeleri ile tanınan Musa LEVI’yi, Projeler Koordinatörü ünvanı teknik servis bölümünün başına …
17.03.2008 interPRO Btnet Mart 2008
InfoMET’e transfer. InfoMET Güvenlik Sistemleri, Musa Levi’yi projeler koordinatörü olarak teknik servis bölümünün başına getirdi. Levi yeni görevinin yanı sıra sistemlerarası bütünleştirme çalışmalarını gerçekleştiren yazılım ekibinin koordinasyonundan..
17.03.2008 interPRO BTHABER Haftalık Bilgi Toplumu Teknolojileri Dergisi Mart 2008
InfoMET’e transfer. InfoMET Güvenlik Sistemleri, Musa Levi’yi projeler koordinatörü olarak teknik servis bölümünün başına getirdi. Levi yeni görevinin yanı sıra sistemlerarası bütünleştirme çalışmalarını gerçekleştiren yazılım ekibinin koordinasyonundan..
29.02.2008 A1Haber
infoMET Güvenlik Sistemleri’nde Atama. 2008 yılında kurumsal ve bireysel elektronik güvenlik sistemleri alanında atağa kalkmak üzere yeniden yapılanma çalışmalarına hız veren infoMET Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sektöründe yönetmiş olduğu
05.01.2008 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Ocak 2008 Sayı 1
infoMET Güvenlik Sistemleri, ileri teknoloji ve güvenlik ürünleri ile tesisinizin güvenlik ihtiyaçlarının her alanına çözüm getiriyor.
03.01.2008 Best Bina Otomasyon ve Bina Teknolojileri Dergisi Ocak 2008 Sayı 2
TEKİN ACAR Kozmetik A.Ş. Genel Müdürlük Binası Entegre Elektronik Güvenlik Sistemleri Projesi. Geçiş Kontrol, soygun ihbar ve CCTV sistemleri gibi güvenlik çözümleri, bina yönetim sistemlerine entegre olarak bina içindeki can, mal ve veri güvenliğini…..
01.01.2008 Boğaziçi Üniversitesi Dergisi Ocak 2008 Sayı 125
Bizi destekleyerek daha büyük hedefler için cesaretlendiren herkese teşekkürler.
Yayın Tarihi Yayın Kuruluşu ve Yayın İçeriği
09.12.2007 Expo Channel TV – Reel Sektörle ile Mesai Saati
infoMET Güvenlik Sistemleri İş Geliştirme Müdürü Sn.Egemen KILIÇ, Expo Channel TV’de yayınlanan Reel Sektör ile Mesai Saati programına canlı yayında stüdyo konuğu olarak katıldı.
08.01.2007 Boğaziçi Üniversitesi Dergisi Ağustos 2007 Sayı 120
Yeşim! Kızım Sen misin? Yorucu bir yılın ardından tatile giderken gözünüz arkada mı kalıyor? Evinizin, iş yerinizin güvenliğinden kaygı mı duyuyorsunuz? Siz, ailenize, sevdiklerinize ve işinize odaklanın. Bırakın güvenliğinizi 24 saat elektronik güvenlik

Basın Bültenleri

infoMET Teknoloji tarafından yayınlanan basın bültenlerine abone olmak istiyorsanız tıklayınız.

Yayın Tarihi Yayın İçeriği ve Açıklama
02.04.2012
infoMET’ten, EMO üyelerine KNX Aydınlatma Otomasyonu Semineri
Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Şişli Temsilciliği tarafından düzenlenen ve infoMET Teknoloji İş Geliştirme Müdürü Egemen Kılıç’ın konuşmacı olarak katıldığı “KNX Aydınlatma Otomasyonu” semineri 28.03.2012 tarihinde düzenlendi. EMO Perpa Eğitim ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan Egemen Kılıç, günümüzde giderek yaygınlaşan KNX otomasyon teknolojisinin kullanım alanlarını, sağladığı avantajları ve KNX teknolojisi ile gerçekleşen enerji tasarrufunu örnekler vererek konuklara keyifli bir sunum gerçekleştirdi.
02.04.2012
infoMET’ten, EMO üyelerine KNX Aydınlatma Otomasyonu Semineri
Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Şişli Temsilciliği tarafından düzenlenen ve infoMET Teknoloji İş Geliştirme Müdürü Egemen Kılıç’ın konuşmacı olarak katıldığı “KNX Aydınlatma Otomasyonu” semineri 28.03.2012 tarihinde düzenlendi. EMO Perpa Eğitim ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan Egemen Kılıç, günümüzde giderek yaygınlaşan KNX otomasyon teknolojisinin kullanım alanlarını, sağladığı avantajları ve KNX teknolojisi ile gerçekleşen enerji tasarrufunu örnekler vererek konuklara keyifli bir sunum gerçekleştirdi.
09.03.2012
infoMET’ten Büyük Başarı!
Bu yıl 48 ülkeden birçok projenin aday olarak gösterildiği yarışmada infoMET tarafından gerçekleştirilen Vakıfbank Genel Müdürlüğü KNX Otomasyonu projesi “Publicity” kategorisinde son beş arasına kalarak ödüle aday gösterildi. Bu kategorinin birincisi 17.Nisan.2012’de Frankfurt’ta yapılacak ödül töreninde açıklanacak.
09.03.2012
infoMET’ten Büyük Başarı!
Bu yıl 48 ülkeden birçok projenin aday olarak gösterildiği yarışmada infoMET tarafından gerçekleştirilen Vakıfbank Genel Müdürlüğü KNX Otomasyonu projesi “Publicity” kategorisinde son beş arasına kalarak ödüle aday gösterildi. Bu kategorinin birincisi 17.Nisan.2012’de Frankfurt’ta yapılacak ödül töreninde açıklanacak.
19.01.2012
infoMET Teknoloji Çalışanları “OHSAS 18001” ile Güvende.
infoMET Teknoloji 2 yıl süren eğitim ve işyeri tasarımı çalışmaları sonucunda, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında dünyada verilen en önemli belgelerden birisi olan OHSAS 18001’i aldı. Elektronik güvenlik ve bina otomasyon sistemleri alanında faaliyetini sürdüren infoMET, iş güvenliği ve çalışan sağlığı açısından verilen en önemli belge olan OHSAS 18001 belgesini almaya hak kazandı.
19.01.2012
infoMET Teknoloji Çalışanları “OHSAS 18001” ile Güvende.
infoMET Teknoloji 2 yıl süren eğitim ve işyeri tasarımı çalışmaları sonucunda, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında dünyada verilen en önemli belgelerden birisi olan OHSAS 18001’i aldı. Elektronik güvenlik ve bina otomasyon sistemleri alanında faaliyetini sürdüren infoMET, iş güvenliği ve çalışan sağlığı açısından verilen en önemli belge olan OHSAS 18001 belgesini almaya hak kazandı.
04.12.2011
infoMET’ten İsrail’e Teknoloji Transferi…
Dünyaca ünlü bir ilaç şirketinin dünya üzerindeki 80 farklı noktadaki tesislerinin güvenliğinin tek bir merkezden yönetimi ve izlemesi amacıyla başlattığı küresel güvenlik ağı projesinin İsrail ayağındaki güvenlik sistemleri projesi, %100 Türk sermayeli teknoloji şirketi infoMET Teknoloji tarafından gerçekleştirildi.
Yayın Tarihi Yayın İçeriği ve Açıklama
04.12.2011
infoMET’ten İsrail’e Teknoloji Transferi…
Dünyaca ünlü bir ilaç şirketinin dünya üzerindeki 80 farklı noktadaki tesislerinin güvenliğinin tek bir merkezden yönetimi ve izlemesi amacıyla başlattığı küresel güvenlik ağı projesinin İsrail ayağındaki güvenlik sistemleri projesi, %100 Türk sermayeli teknoloji şirketi infoMET Teknoloji tarafından gerçekleştirildi.
20.05.2011
infoMET Teknoloji, göz irisi tanıma sistemleri alanında sektörün lider markası Iris ID ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.
infoMET Teknoloji, göz irisi tanıma sistemleri alanında sektörün lider markası Iris ID ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.
20.05.2011
infoMET Teknoloji, göz irisi tanıma sistemleri alanında sektörün lider markası Iris ID ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.
infoMET Teknoloji, göz irisi tanıma sistemleri alanında sektörün lider markası Iris ID ürünlerini Türkiye pazarına sunuyor.
27.02.2008
Musa LEVI, Infomet Güvenlik Sistemleri’nin Yeni Projeler Koordinatörü…
2008 yılında kurumsal ve bireysel elektronik güvenlik sistemleri alanında atağa kalkmak üzere yeniden yapılanma çalışmalarına hız veren infoMET Güvenlik Sistemleri, elektronik güvenlik sektöründe yönetmiş olduğu önemli elektronik güvenlik projeleri ile tanınan Musa LEVI’yi, Projeler Koordinatörü ünvanı teknik servis bölümünün başına getirdi.

ÇÖZÜMLERİMİZ