Faruk Bilgin

212 hukuk ofisi Faruk Bilgin

Kendisini hukuk etiğiyle yoğurmuş
Daima ileriyi hedefleyen,
Uzmanlık alanlarında tecrübeli ve profesyonel
hizmet vermeye hazır,
genç ve dinamik hukuk ekibiyiz.

212 hukuk ofisi
2012 yılında
Faruk Bilgin
Ve Fatih Bilgin
Tarafından Kuruldu.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok
Kat:12 No: 2100 Şişli/İstanbul
E-posta : faruk@212hukuk.com
http://www.212hukuk.com/wp/wordpress/
Telefon :(0212) 624 22 12

Hakkımızda

PRATİK VE ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Kurumsal şirketler ile şahıs müvekkil portföyümüze profesyonel, genç ve dinamik bir ekiple çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Ulusal ve uluslararası ticaretle ilgili tüm konularda gerek sermaye şirketlerine ve gerekse de gerçek kişi tacirlere, ana çalışma konularının tamamında karşılaşılan sorunların çözülmesi yada oluşabilecek sorunların önlenmesi için danışmanlık yapmakta; mahkemelerde temsilin yanı sıra şirket alacaklarının tahsili konusunda destek vermekteyiz.

SEKTÖREL BAKIŞ AÇISINA SAHİBİZ

Sadece dava vekilliği ile yetinmeyip; müvekkillerimizi ticari hayatlarında karşılaşabilecekleri olası ihtilaflara karşı da bilgilendirmekteyiz. Vekalet veya danışmanlık sözleşmelerimizin içeriğine göre; müvekkillerimize, sektörlerine uygun önleyici ve bilgilendirici hukuk danışmanlığı yapmaktayız. En hızlı ve en pratik çözüm yollarına ulaşmak için; öncelikle, müvekkillerimizin sektörlerine odaklanmaktayız. Edindiğimiz bilgileri hukuk birikimimizle yoğurup; müvekkillerimizin sektörlerinde öncü olmalarına katkı sağlamaktayız.

FÜTÜRİSTİK HUKUK ALANLARINA İLGİLİYİZ

Fütüristik hukuk alanlarını irdelemekte, daima hukukta yeniliği ve bu yenilikte öncü olmayı amaçlamaktayız. Yeni medya ve bilişim teknolojilerini yakından takip etmekte; müvekkillerimizi hukuken “endüstri 4.0”a hazırlamaktayız. Sadece kurumsal firmalara değil start-uplara da odaklanmakta; tüm zamanını girişimlerine ayıran genç girişimcilerin hukuk dünyasında kaybolmalarına engel olmaktayız.  Bu konularda danışmanlık yapmakla birlikte; genç girişimcilere destek olmak adına sivil toplum organizasyonlarında bulunmakta, workshoplarla ve konferanslarla eğitimler de vermekteyiz.

KURUMSAL TECRÜBELERİMİZİ BİREYSEL HİZMETE AKTARIYORUZ

Kurumsal hukuk dünyasında edindiğimiz tecrübelerimizi, tekil dava vekilliği yaptığımız müvekkillerimizin ihtilaflarını çözmeye de aktarmakta, şahıs müvekkil portföyümüzün her türlü hukuki ihtiyacına uzmanlık alanlarımız çerçevesinde etkin ve pratik çözümler sunmaktayız. Büyük çoğunluğu ilk defa adli mercilerle karşılaşmış şahıs müvekkil portföyümüze dava vekilliğinin yanı sıra, yaşantılarında karşılaşabilecekleri hukuki durumlara karşı önleyici hukuk danışmanlığı da yapmaktayız.

HIZLI VE LEGAL TAHSİLAT SAĞLIYORUZ

Ticari hayatın devamlılığının sağlıklı ve zamanında tahsilat ile mümkün olduğu bilincinde olup; müvekkillerimizin, en kestirme legal yöntem ile alacaklarına kavuşmasını sağlamaktayız. Hızlı ve legal yollardan tahsilat ile; müvekkillerimizin alacaklarını dert etmeden ticari faaliyetlerine devam etmelerine imkan tanımaktayız. Alacakların tahsili konusunda öncelikle hukukun tanımış olduğu ihtiyati imkanları tercih etmekteyiz. Böylelikle müvekkillerimizin alacaklarının karşılığını hızlı bir şekilde garanti altına almaktayız.