Osman Uğurlu

Osman Uğurlu

Uğurlu Kart ve Bilişim Sist. Medikal Ürn. Ltd. Şti

Yaratıcı fikirler ile daima yenilenme ilkesiyle
hareket eden Polikart firması olarak,
güncel teknolojiyi takip ediyor ve müşterilerimizin
beklentilerinin üzerinde plastik kart seçenekleri
sunmaya devam ediyoruz.

Uğurlu Kart ve Bilişim Sist
Medikal Ürn. Ltd. Şti

2012 yılında Osman UĞURLU
Tarafından Kuruldu.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok
Kat:11 No: 1419 Şişli/İstanbul
E-posta :osman@polikart.com

http://polikart.com/ 
Telefon :(0212) 617 54 85

Hakkımızda

Sektördeki 10 yıllık tecrübe ve deneyimimizi siz mükemmeli arayan müşterilerimize, tecrübemiz ve kaliteli ürün anlayışı ile birleştirerek sizlere sunmaktayız.

Üretimini yaptıığımız Plastik Kart, Boyun Askı ipinde Sektörün en kalitelisi ve ekonomiği olma yolunda yaptığımız çalışmalar doğrultusunda fiyatlarımızı yarı yarıya düşürdük.

Satışını yaptığımız Kart Yazıcılar ve aksesuarlarında ( Boş Kart, Mifare Kart, Proximity Kart) Satış ve Satış sonrası destek ile de değerli müşterilerimizin yanındayız.

Sektörde kalitemizi ispatlamış bir firma olmanın bilinciyle, siz müşterilerimizin beklentilerini karşılarken hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızdan kopmadan çalışmayı ilke edindik. Bu doğrultuda müşteri portföyümüzü geliştirmek ve uzun süreçli partner firmanız olarak hizmet etmek en büyük amacımızdır.

Saygılarmla..

Osman UĞURLU – Polikart Genel Müdür

ÜRÜNLERİMİZ

Özel Ebat Kart

Otel Yaka Kartı

Manyetik Bantlı Kart

Personel Kartı

Üye Kartı

Müşteri İndirim Kartı

Mifare Kartlar

Proximity Kartlar

RFID Kartlar

Turnike Geçiş Kartı

Kaliteli ve Güvenli Plastik Kart Tasarımlarımız

Yaratıcı fikirler ile daima yenilenme ilkesiyle hareket eden Polikart firması olarak, güncel teknolojiyi takip ediyor ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde plastik kart seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Deneyimli ekibimizin önderliğinde hazırladığımız plastik kart seçenekleri, başta müşterilerimizin güvenliğini hedefleyen, onların talepleri doğrultusunda tasarlanan, farklı, yaratıcı ve uygun fiyatlı ürünlerden meydana geliyor. Polikart olarak, dijital kart tasarım konusunda uzman ekibimizle hazırladığımız plastik kart çözümlerimizle, sektörün en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Güncel ve uygun fiyatlı plastik kart ürünlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plastik Kart Nedir?

Plastik kartlar,  günümüzde birçok kurum ve kuruluşun ihtiyacını karşılayan, güvenlik esaslı hazırlanan ve içerisinde müşterilerin talebine göre tasarlanan dijital kartların genel adıdır. Plastik kartlar çoğunlukla kendine özgü yazılımlarıyla birlikte hazırlanır. Diğer plastik kartlarımız ise kimlik kartı olarak kullanılabilecek, yazılımsız ürünlerden meydana gelmektedir. Yüzlerce sektör içerisinde, farklı kullanım amaçlarıyla hazırlanan plastik kartlar, günümüz koşullarında, yaşamımızın birer parçası haline gelmiştir. Plastik kartlar; geçiş kartları, indirim – puan toplama kartları, bankacılık kartları, abonelik kartları, kimlik kartları, ulaşım kartları, turnike geçiş kartları gibi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Plastik Kart Çeşitleri Nelerdir?

Günümüz teknolojisi geliştikçe plastik kartlar yeni özellikler kazanmakta ve farklı sektörlere hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Plastik kartlar arasında sık kullanılanlardan biri manyetik bantlı kartlardır. Manyetik kartlar, geçiş veya ödeme sistemleri için firmamız tarafından özenle hazırlanır ve uzun ömürlü olacak bant teknolojisiyle siz müşterilerimize sunulur. Bununla birlikte, dileyen müşterilerimiz için barkodlu plastik kart seçeneklerimiz mevcuttur.

Çipli kartlar, siz değeri müşterilerimizin güvenliği esas alınarak hazırlanan ve kendi içerisinde özel şifreleme teknolojisi kullanılan plastik kartlardan biridir. Bilgilerinizin çalınmasına veya kopyalanmasına karşı tasarlanan bu kart ürünleri,  uygulandığı sisteme ve tercihe bağlı olarak temaslı kart veya temassız kart olarak üretilir. Teknolojik açıdan avantajlara sahip olan Mifare kart, en sık tercih edilen, çip ve yazılımdan oluşan plastik kart ürünlerimizden biridir.

Diğer Plastik Kart Seçeneklerimiz

Polikart firması olarak, dileyen müşterilerimiz için öğrenci kartları, üyelik veya abonelik kartları, yaka kartları, özel ebat kartlar, personel kimlik kartları seçeneklerimizle, ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız.

Kurumunuzun veya kişiliğinizin gücünü ve itibarını yansıtacak, dayanıklı plastik kart seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

boyun askı ipi

ÖNEMLİ TOPLANTI VE ETKİNLERİNİZ İÇİN KALİTELİ BOYUN ASKI İPLERİ

Kaliteye ve profesyonelliğe önem veren kuruluşlar için tasarladığımız boyun askı iplerikart askı iplerisade askı iplerirenkli askı ipleri ve baskılı askı ipleriyle, müşterilerimize kusursuz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. POLİKART olarak, 2012 yılından bu yana baskılı kart ürünleri ve kart aksesuarları hazırlıyor, seçkin markalara profesyonel çözümler üretiyoruz. İhtiyacınız olan akıllı kartlarelektronik kartlar veya plastik kartlar üreten firmamız, tüm tasarımlarını siz değerli müşterilerine uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sunmaktadır. Kart çözümlerimizle ve kart aksesuarlarımızla ilgili bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Boyun Askı İpi Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

POLİKART markası çeşitli sektörlere hitap eden dayanıklı boyun askı ipleri üretmektedir. Uygun fiyatlı boyun askı ipiseçeneklerimiz geniş bir kullanım alanına sahiptir. Boyun askı ipleri çalışanların veya görevlilerin gerektiğinde kimlik kartlarını takmak için kullandığı özel aparatlardır. Genellikle plastik olarak üretilen kimlik kartlarıüyelik kartlarıpersonel kartlarıveya görevli kartları için üretilen boyun askı ipleri, kullandığınız kartlarla uyumlu ve şık olmalıdır. Boyun ve yaka için kullanılan aparatları tercih etmeyenler için üretilen klipsli göğüs ve cep tutturma aparatları firmamızdan temin edilebilir.

Boyun askı ipleri otellerde, hastanelerde, okullarda, fabrikalarda, atölyelerde, eczanelerde, eğlence merkezlerinde ve daha birçok alanda kullanılabilen bir üründür. Şirket toplantılarında veya özel etkinliklerde kaliteli boyun askı iplerimizi tercih edebilirsiniz. POLİKART boyun askı ipleri, kuruluşunuza özel olarak üretilebilmektedir. Firmanızın veya kurumunuzun logosu boyun askı ipi üzerinde kullanılabilir. Çeşitli renk ve ebatlarda olan boyun askı ipleri için örneklerimize göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Boyun Askı İpleri

Yıllar boyu kullanabileceğiniz boyun askı iplerimiz canlı renklerini uzun süre koruyacaktır. Kaliteli, sağlam ve ucuz boyun askı iplerimiz uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde hazırlanır ve teslim edilir. Satış ve satış sonrası destek anlayışımızdan yararlanmak ve uygun fiyat teklifleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

POLİKART UYGUN FİYATLI VE SEÇKİN KART YAZICILARI

POLİKART markası, ülkemizin önde gelen akıllı kartelektronik kart çözümlerini üreten, yüzlerce sektöre kurumsal yaka ve kimlik kartları temin eden önemli kuruluşlardan biri olma özelliğine sahiptir. Sektöre kazandırdığı özgün ve yenilikçi sistemlerle, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen POLİKART, bünyesinde müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreten uzman bir ekibe ve son teknoloji ürünü kart üretim cihazlarına sahiptir. Çipli kartlarribonlarbarkodlu kartlarakıllı kartlar, mifare kartlarproximity kartlarkokartlar ve kart yazıcılar, uygun fiyat seçenekleriyle ve POLİKART güvencesiyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.  Tüm bu ürünlerle birlikte, kart ipleri gibi, çeşitli kart aksesuarlarını güvenilir kurumumuzdan, uygun fiyatla temin edebilirsiniz.

POLİKART GÜVENİLİR KART YAZICI MODELLERİMİZ

Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu kart yazıcı modelleri, düşük bütçelerle çalışmanız için özel tasarlanmış, garantili ve güvenli cihazlar olma özelliğine sahiptirler. Dünyaca ünlü kart yazıcı modelleri kaliteli sonuçlar vermekte ve güvenlik ihtiyacınızı karşılamaktadır. Farklı taleplere göre çeşitli ebat ve performanslara sahip, uygun fiyatlı kart yazıcı ürünlerinin detayları için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

S20 Masaüstü Tek Taraflı Kart Yazıcısı

HD Renkli baskı ayrıcalığını yakalayın. Kompakt ve hafif gövde. Tek HD renkli baskı. Temassız temaslı çift arayüzlü çip.

Özellikler:

 • Kompakt ve hafif gövde, Tek HD renkli baskı
 • Temassız destek ve temas çift arayüz çip kartı kodlama modülü (isteğe bağlı)
 • Manyetik şeritli kart kodlama modülünü destekleyin (Hi-co / Low-co, 3-Track okuma ve yazma, isteğe bağlı)

S20R Rewrite Kart Yazıcısı

Çift arayüz ve yeniden yazılabilir baskı desteği sunar. Ayrıca temaslı ve temassız özelliği bulunmaktadır.

Özellikler:

 • Kompakt ve hafif gövde, yeniden yazılabilir baskı
 • Temassız destek ve temas çift arayüz çip kartı kodlama modülü (isteğe bağlı)
 • Manyetik şeritli kart kodlama modülünü destekleyin (Hi-co / Low-co, 3-Track okuma ve yazma, isteğe bağlı)

S21 Masaüstü Tek Taraflı Kart Yazıcısı

20 renkli baskıyı temassız veya temaslı gerçekleştirme imkanı.

Özellikler:

 • 20’li renkli ve tek taraflı baskı
 • Temassız destek ve temas çift arayüz çip kartı kodlama modülü (isteğe bağlı)
 • Manyetik şeritli kart kodlama modülünü destekleyin (Hi-co / Low-co, 3-Track okuma ve yazma, isteğe bağlı)

S22 Masaüstü Çift Taraflı Kart Yazıcısı

S22 Masaüstü Çift Taraflı Kart Yazıcısı ile çift arayüzlü renkli baskı imkanı. 20’li renkli tek taraflı, kart başına 42 s (çift taraf) yüksek etkili baskı Temassız temaslı çift arabirim…

Özellikler:

 • Renkli ve tek taraflı, kart başına 42 s (çift taraflı) 20s yüksek etkili baskı
 • Temassız destek ve temas çift arayüz çip kartı kodlama modülü (isteğe bağlı)
 • Manyetik şeritli kart kodlama modülünü destekleyin (Hi-co / Low-co, 3-Track okuma ve yazma, isteğe bağlı)

S22K Kiosk Kart Yazıcı

S22K Kiosk Kart Yazıcı ile kullanım kolaylığı sağlayan hafif tasarım ve de daha yüksek çözünürlük sunan süblimasyon renkli baskı sunmaktadır.

Özellikler:

 • Hafif tasarım, güvenilir baskı, kullanımı kolay
 1. Yüksek çözünürlüklü termal süblimasyon renkli baskı teknolojisini, sürekli olarak gruplar halinde baskı yapabilme özelliğini, kullanıcı arayüzü tasarımını sezgisel ve kullanımı kolay, kompakt ve hafif gövdeli, düşük gürültülü.
 • Çok çeşitli modülleri yapılandırmak için kullanılabilir, çeşitli kart baskılarını destekler
 1. Temassız destek ve temas çift arayüz çip kartı kodlama modülü (isteğe bağlı)
 2. Manyetik şeritli kart kodlama modülünü destekleyin (Hi-co / Low-co, 3-Track okuma ve yazma, isteğe bağlı)
 3. Yüksek kapasiteli kart besleyici (isteğe bağlı)
 4. Kilitleme sistemli kart haznesi (isteğe bağlı)
 • Esnek işlev, gruplar halinde en hızlı yazdırma
 1. Ethernet bağlantı modülü
 2. R232 arayüzü (ön sipariş öncesinde)
 3. En hızlı baskı sürücüsü

Kaliteli ve ucuz kart yazıcı modelleriyle ilgili bilgi ve teklif almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.