Selahattin Çekiç

Selnet Bilgisayar Elektronik Dış Tic ltd. Şti.

Selnet Elektronik,

CCTV, Alarm sistemlerınin
ithalatını ve toptan satışını
yapan bir kurulustur.

Selnet Bilgisayar Elektronik
Dış Tic ltd. Şti.

2002yılında Selahattin Çekiç
Tarafından Kuruldu.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat:8 No: 1124 Şişli/İstanbul
E-posta :selahattin@selnet.com.tr

http://selnet.com.tr
Telefon :(0212) 220 00 71

Hakkımızda

Selnet Elektronik, 2002 yılında kurulmus olup, CCTV, Alarm sistemlerınin ithalatını ve toptan satışını yapan bir kurulustur. Gelişen ve büyüyen teknolojisiyle sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için faaliyet alanlarına PDKS, satış sonrası hizmet ve servis konularını da eklemiştir.

Selnet Elektronik, hedef olarak güvenlik piyasasında öncelikle bayii ve tüketici memnuniyetini kaliteden ödün vermeden her bütçe ve kesime hitap etmeyi hedeflemiştir.Profesyonellik bağlamında müşteri ilişkilerini her zaman önde tutmuştur.Firmamız yakın gelecekte yeni ürünleri ile güvenlik sektöründe ilk olma hedefini devam ettirecektir.

KALITE POLITIKAMIZ
  • Bütün faaliyetlerini müşteri memnuniyetinde yoğunlaştırmak.
  • Müşterilerine sağladığı ürün ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek; böylece onların beklentilerini karşılar nitelikte ürün üretmek.
  • Ürünleri müşteri taleplerine en uygun şekilde ve zamanında teslim etmek.
  • Kalite sisteminin etkinliğini sürekli olarak geliştirmek , tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak güvenlik kavramına güvenle yaklaşmanız için çalışan, çağdaş teknolojiyi profesyonel hizmet anlayışı ile destekleyerek sektörün nabzını tutmak için çalışmalar yapmaktadır.
MÜŞTERI MEMNUNIYETI

Müşterilerimizin beklenti ve sorunlarını önemsiyor, en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en onemli unsurunun müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamak olduğunun bilincindeyiz.

ÜRÜNLERİMİZ