Selçuk Çelik

Beys Mekanik Proje Taahüt San. Tic. Ltd. Şti.

Sağlıklı ve konforlu alanlar yaratmak için
iklimlendirme, ısıtma ve havalandırma sistemlerini
analiz eder ve tasarlarız.
Kurulum maliyetlerini ve enerji
tüketimini en aza indirmek için sürekli çalışıyoruz.

Beys Mekanik Proje
Taahüt San. Tic. Ltd. Şti.

2002 yılında Selçuk Çelik
Tarafından Kuruldu.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi B Blok
Kat:11 No: 1570 Şişli/İstanbul
E-posta :scelik@beysklima.com
http://beysklima.com
Telefon :(0212) 222 10 20

Hakkımızda

BEYS, kuruluş yılı olan 2002’den beri ISITMA, SOĞUTMA, HAVALANDIRMA ve KLİMA ILE SU-ATIKSU ARITMA ve ŞARTLANDIRMA alanlarında uğraş vermektedir. Söz konusu uğraşların ana başlıkları: malzeme satışı, proje, danışmanlık ve yüklenim ile satış sonrası hizmetleri olarak özetlenebilir.

Bağımsız konfor klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihle örtüşen kuruluş tarihinden itibaren klima sektörü ile birlikte büyüyen firma;  anahtar teslimi mekanik tesisat sistemleri ile birlikte, merkezi konfor kliması, bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı konfor kliması sistemleri ile endüstriyel klima ve hassas klima sistemlerinde de uzmanlaşmıştır.Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan Su-Atık su Arıtma ve Şartlandırma çalışmaları konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruluşlar üzerinde yoğunlaşmıştır.

Klima departmanının konfora yönelik çalışmaları ile insanların yaşadıkları ortamların kalitesini, endüstriye yönelik çalışmaları ile de üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği uğraş edinen firma; su departmanının çalışmaları ile de insanların en yaşamsal ihtiyaçlarından olan içme suyunun kalitesini ve sanayide gerekli proses suyunu sağlayarak da endüstride üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği amaçlamaktadır.

Hava ve su gibi iki akışkanın şartlandırılmasına yönelik uğraşlarını 8 yılı aşkın bir süredir satış, montaj ve servis departmanları ile hizmetlerini sürdüren firmamız; su arıtma ve paket atık su tesisleri kurarak da her iki akışkanın doğaya dönerken verdikleri zararı en aza indirgemeye ve kaynağı temiz tutmaya özen göstermektedir.

Halen devam etmekte olan büyük projelerin Mekanik Taahhütlerini standartlarından taviz vermeden yapmaya devam eden BEYS Mekanik Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. yeni projelerde teknik kadrosu ile hizmet vermeye devam edecektir.

Basında Biz

Kalite Politikamız

BEYS , bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın kazanılmış değerleri korumanın dünya standartlarında, müşterilerine karşı yüksek sorumluluk anlayışını bir an bile unutmamaya bağlı olduğunun bilincindedir.

Bu anlayışa bağlı olarak kaliteli hizmet anlayışımızın ana ilkeleri şunlardır:

1. BEYS’ in kalite hedefi; rekabetçi piyasa şartlarında taahhütlerini mümkün olan en kısa zamanda ve optimum maliyette tamamlamak, işveren beklentilerini eksiksiz karşılamak ve müşterilerine sunduğu hizmetleri en üst kaliteye taşımak.

2. Tüm faaliyetlerinde daima kârlılığa yönelik olmak.

3. Devlete,iş ortaklarına,müşterilerine ve personeline karşı daima adil ve dürüst olmak.

4. BEYS, kalite sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri beklentilerin tam ve

doğru olarak tespit edilmesi ve karşılanmasıyla mümkün olacağının bilincindedir.Bu nedenle BEYS de mühendislik ve iş geliştirme faaliyetlerine her zaman yüksek önem verilir.

5. Mühendislik hizmetlerinin tüm aşamalarında,kalite,hijyen,çevre ve emniyet kurallarına tam olarak uymak,BEYS de vazgeçilmez bir ilkedir.

6. BEYS’ in satın almadan , satış sonrasına kadar tüm faaliyetlerinde dikkat edilen ana prensip ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü artırmaktır.Bu amaçla BEYS, malzeme tedarikçilerini özenle seçer,ve onlarla kurmuş olduğu stratejik iş ilişkilerini daha iyiye götürmek için çaba harcar.BEYS tasarım ve taahhüt sürecindeki kritik noktaları tespit ederek hata ve uygunsuzlukları önleyici tedbirler alır ve olası problemlerde,etkin düzeltici faaliyetler ile kalitede sürekliliği sağlar.Teknolojik gelişmeleri takip eder ve çağdaş uygulamaları hizmet kalitesine yansıtır.

7. BEYS, sürekli gelişme için en değerli kaynağı gördüğü çalışanlarına,iş veren beklentilerini eksiksiz karşılayan hizmetlerin en etkili şekilde sunulması için gelişen teknolojiye uygun olarak konusunda eğitim verir.

8. Ekip çalışmasını esas tutmak.Kâr – Zarar ; başarı ve başarısızlığı mutlaka tüm personeliyle paylaşarak yüksek motivasyon sağlamak.

EKİBİMİZ

SELÇUK ÇELİK

SELÇUK ÇELİK
GENEL MÜDÜR – MAKİNE MÜH.

scelik@beysklima.com

AYŞEGÜL ÇELİK

AYŞEGÜL ÇELİK
Y. MAKİNE MÜH.

aysegulcelik@beysklima.com

İSMAİL ALTINTAŞ

İSMAİL ALTINTAŞ
MAKİNE MÜHENDİSİ

ismailaltintas@beysklima.com

SERKAN MATYAŞ

SERKAN MATYAŞ
MAKİNE MÜHENDİSİ

serkan@beysklima.com

ENVER AK

ENVER AK
MAKİNE MÜHENDİSİ

.

MUHAMMED TAHSİN AKMAYAN

MUHAMMED TAHSİN AKMAYAN
TEKNİK RESSAMI

muhammed@beysklima.com

ELİF TEKİN

ELİF TEKİN
MUHASEBE

elif@beysklima.com

BİRSEN MADENDERE

BİRSEN MADENDERE
SATIN ALMA

birsen@beysklima.com

COSKUN GÜREL

COSKUN GÜREL
ŞANTİYE TEKNİK SORUMLUSU

.

RESUL DURAN

RESUL DURAN
ŞANTİYE TEKNİK SORUMLUSU

.

MURAT GÖÇMEZ

MURAT GÖÇMEZ
TEKNİK ELEMAN

.

CANER CENGİZ

CANER CENGİZ
TEKNİK ELEMAN

.

ENGİN ŞENTÜRK

ENGİN ŞENTÜRK
TEKNİK ELEMAN

.

CELAL İBİŞHÜKÇÜ

CELAL İBİŞHÜKÇÜ
TEKNİK ELEMAN

.

EDİP FURAN

EDİP FURAN
TEKNİK ELEMAN

.