Zafer Sarıkaya

4K Promedya Dijital Yay Proje Dan Hiz. San. Ve Tic A.Ş

4K Promedya Dijital Yayıncılık

Hızla gelişen teknoloji dünyamızda, inandığımız
ilkeler doğrultusunda dürüstlük, güven ve kalite
unsurlarını benimseyerek
iş ortaklarımıza kazançlı çözümler üretiyoruz

4K Promedya Dijital
Yay Proje Dan Hiz. San. Ve Tic A.Ş

2016 yılında Zafer Sarıkaya
Tarafından Kuruldu.

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok
Kat:9 No: 1122 Şişli/İstanbul
E-posta :zafer@4kpromedya.com.tr

http://www.4kpromedya.com.tr/
Telefon :(0212) 222 00 30

Hakkımızda

Hakkımızda

4K Promedya Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri Ltd. Şti. 2016 yılında kurulmuş, 15 yılı aşkın profesyonel ses, ışık ve yayıncılık sistemleri tecrübesini müteakiben 2016 yılında 4K Promedya ismini almıştır.

Distribütörlüğünü yaptığı ürünlerin temsilciliğinin yanı sıra üyesi olduğu grup şirketleri bünyesinde TV Stüdyoları, Konferans, Tiyatro ve Çok Amaçlı Salonların profesyonel ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri tasarımı, projelendirmesi, ürün temini, montaj ve teknik destek hizmetlerini vermektedir.

Hızla gelişen teknoloji dünyamızda, inandığımız ilkeler doğrultusunda dürüstlük, güven ve kalite unsurlarını benimseyerek iş ortaklarımıza kazançlı çözümler üretiyor, kalite yönetim sistemimize bağlı kalarak ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz ürünlerimizle rekabet gücümüzü artırarak TV, RADYO, STÜDYO KURULUM VE MÜHENDİSLİK alanında tüm dünyaya artı değer katmaya devam ediyoruz.

Zafer Sarıkaya
4K Promedya Genel Müdürü

Misyonumuz

Günümüzde teknolojinin ne denli önemli olduğunu bilmekte ve buna göre adımlar atmaktayız. Bu teknolojiyi takip ederek her işin başlangıç, uygulama ve sonuç aşamasını doğru şekilde takip ediyoruz.

Daima en iyi çalışma koşullarını oluşturarak, yetkili ve çalışanlarımızı motive ederek verimlilik yüzdemizi yükseklerde tutuyoruz.

Müşteri odaklı çalışmalar yaparak, tüketiciye güvenli, kesintisiz ve kaliteli hizmet veriyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ